İstekleriniz ve Talepleriniz

İstek ve taleplerinizi iyi analiz ederek düşündüğünüz işlere odaklanıyoruz.Projelerinizde en iyisini planlayarak size daha iyi hizmet etmeyi hedefliyoruz.

Planlama ve Zaman

İşortaklarızın planlarını zaman , bütçe hesaplamarını  yaparak değerli müşterilerimizin projelerinde en yakın çalışma ortamını sağlamaktayız.

Ekip Çalışması

Ekibimiz ile planlanmış projeleri daha iyi analiz ederek profesyönel anlamda iş teslimatı yapmaktayız.Müşteri memnuniyeti odaklı iş yapmaktayız.

PROFESYÖNEL HİZMET

GEODEN MÜHENDİSLİK PRJ.İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

2017 yılında kurulmuştur.  Temel zemin problemlerinin çözümünde mühendisliğini ve ileri teknolojiyi başarıyla uygulayan bir firmadır. Geoden uzmanlık alanları; zemin-temel etütleri zemin iyileştirme projeleri, istinat yapılar ve temel mühendisliği hizmetlerinin tümünü kapsamaktadır.Bu kapsamdaki hizmetlerin içinde; mini kazık, enjeksiyon ve Jet Grouting projeleri, yer altı su etütleri, su sondajları, rezistivite ve sismik etütler yer almaktadır. Ayrıca tüm bu zemin etüd ve imalatlarla ilgili değerlendirme, projelendirme, müşavirlik, danışmanlık ve kontrollük hizmetlerini yürütmektedir.

Müşteri Memnuniyeti
95%
Etütler ve Projeler
95%